Köşk yapı sistemleri firması 2003 yılında hizmet vermeye başlamış bir firma olmaktadır. Sektörün ve günümüz dünyasının ihtiyaç duyduğu modern teknoloji ve imalatı birleştirerek faaliyet gösteren Köşk Yapı sistemleri 20 yıldır hizmet vermeye devam ederek başarısını kanıtlamıştır. Her geçen günde iş gücü kapasitesini ve üretim kapasitesini arttıran firma dış cephe kaplama, asma tavan ve daha birçok alanda ve konuda hizmet vermektedir. Kullandığı tüm malzemeler dayanıklı ve kaliteli olarak uzun süre kullanıma uygun olarak tasarlanmaktadır.

 Yaşam Alanlarınızı Güzelleştiren Firma

 Müşterilerin yaşam tercihleri doğrultusunda renk ve ürün katalogları, tasarım esasları alınarak güvenilir ve kullanışlı malzeme seçimi, teknik donanım ve bireysel olarak danışma hizmeti ile projelerini gerçeğe dönüştürürken müşterilerine en uygun ve ekonomik çözümleri sunmaktadır. Modern yapılara modern çözümler getirmek amacı ile donanımlı uzman kadrosu ile CNC üretim hattına sahip imalat ve montaj kadrosu sayesinde 20 yıla aşkın süredir yapı sektörünün hizmetinde olmanın gururunu taşımaktadır.

 Köşk Yapı Sistemleri Uygulamaları

l Silikon Cephe

l Alüminyum Kompozit Cephe

l Kapaklı ya da Yarı Kapaklı Cephe

l Transparan Cephe

l Yürüme Kedi Yolu

l Güneş Kırıcı

l Seramik Cephe

l Cam Korkuluk

l Terra Cota

l Baffle Tavan

l Cam Cephe

l Dış Cephe Kaplama ve daha birçok alanda uygulamaları mevcuttur.

transparan cephe

 İç mekanlarda ya da dış mekanlarda dışardan bakıldığında hacimli alanlarda şeffaf ve günışığının daha hakim olmasının arandığı camlarda herhangi bir çerçeve bulunmadığı vitrin, showroom ve girişlerde ağırlıkla tercih edilen sisteme transparan cephe denir.

Daha çok paslanmaz boru veya kutu profilli taşıyıcı karkaslar üzerine spider askı aparatlarına cam tutucu ile camların asılarak tespitlenmesi ile uzun yıllar yeniliği ve zarafetini koruyan transparan cephe temizlik dışında bakım istemediği için oldukça pratik bir ürün olmaktadır.

 Transparan Cephe Özellikleri

l Camlar tek cam ya da temperli lamine cam olarak kullanılma özelliği ile tasarlanan transparan cephe gözlükler arasındaki ara boşluklar sayesinde dirençli silikonlar kullanılarak izole edilebilme imkanı sunmaktadır.

l Transparan cephe sistemlerinin tasarlanma amacı yapı içerisinde şeffaf bir görünüm elde etmeyi sağlamaktadır.

l Transparan cephe kullandığı alana genişlik katar ve genişlik hissi verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir