Magicbor leke çıkarıcı tek bir fıs ile tüm temizliğe ihtiyaç duyan alanlarda benzersiz çözüm önerileri sunar. Magicbor sprey hologram ile tescillenmiş bitkisel bir üründür. Patentli formülü bulunan bitkisel leke çıkarıcı halı, koltuk, mobilya, araç gibi alanlarda son derece etkili temizlik çözümleri sunuyor olmakla birlikte aynı zamanda derinlemesine işlemiş yağ, makyaj, pas ve kir lekelerinde de benzersiz çözümler sunar. Özellikle temizlenmesi güç ve leke çıkarılması konusunda zorlayıcı etkide olan kirli yüzeylerde bu ürünün denenmesi durumunda anında kesin çözümler alınır.

Magicbor bitkisel bir yapıya sahip olmakla birlikte içeriğinde bitkisel reçine, doğal gliserin, iyonize su, himalaya tuzu özü bulunmaktadır ve ürünün alkol içermiyor oluşu da oldukça etkileyicidir. Her renk ve her yüzeyde kullanıma uygun olan Magicbor leke çıkarıcı arabaların jant temizliğinde bile kullanılabilmektedir. Renk ve koku içermeyen yapısı ile arabaların iç bölümlerinde de oldukça işlevsel olarak kullanılabilir. Aynı zamanda sahip olduğu özel bitkisel içerik ile kir, pas ve leke oluşumunu da engellemektedir.

Bu sebeplerden dolayı eşsiz bir temizlik sağlayan Magicbor şikâyet konusunda da herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşan olmamıştır. Bulaşık ve çamaşır makinesinde bile kullanılabilen ürün insan sağlığına olumsuz etkiler göstermiyor olmasına karşın yüz ile teması sonucunda bol su ile yıkanmalıdır ve ürünün çocuklardan uzak tutulması tavsiye edilir. Bu özellikleri ile Magicbor sprey eşsiz ve benzersiz sonuçların temizlik konusunda elde edilmesini sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir